| MrGrasu a întrebat:

Deci,in urma cu o seara,am intretinut relatii sexuale,iar dupa aceea,penisul meu a ramas decalotat pentru o zi si nu am putut sa trag preputul inapoi, dar ulterior a revenit la starea sa default...
As vrea sa stiu si eu de ce s-a intamplat asta?!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la UROLOG, fiindca ai FIMOZA si trebuei neaparat sa teajute cu problemea asta inainte sa apara complicatii, sa ti se umfle penisul si sa ajunge prin spital.

| Emilian65 a răspuns:

Ce ti s-a intamplat cu penisul, reprezinta primele semne de fimoza. Consulta un medic urolog care te va sfatui ce ai de facut in continuare pentru a nu mai avea asemenea probleme.

| Hammurabi a răspuns:

Fimoză. Ai aflat deja.
Se rezolvă chirurgical. (altfel riști să ai probleme mai mari)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La starea sa default epic rolling on the floor

| FredericChopin a răspuns:

Ca asa e normal încă unuii îl au tot timpul DECALOTAT

| ssasassa a răspuns:

E prima oara cand ai intretinut relatii sexuale?