| PrisonBreak a întrebat:

Salut, am o intrebare mai...intima, am 20 ani si cred ca am fimoza ( nu mi se decaloteaza complet penisul ) si nu sunt virgin. Cand am avut contact sexual, mi s-a decalotat, iar dupa cateva zile a revenit in starea initiala. As vrea sa stiu daca exista alt remediu in afara de mersul la medic, crema, orice. Cand nu am erectie, se decaloteaza, in stare de erectie ma doare daca incerc.
Orice sfat ajuta!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Fimoza la varsta ta nu se mai rezolva cu creme, masaje si alte terapii, ci cu bisturiul.
Totusi, faptul ca ai avut sex dupa care nu s-a mai putut decalota, confirma ca ai facut o infectie, probabil complicatii: Balinita, Balanopostita...
Sfatul meu este sa mergi de urgenta la un urolog, daca vrei sa iti mai folosesti cuculetul ala, la altceva in afara de urinat.

| PrisonBreak explică (pentru Violleta2022):

Iti multumesc pentru raspuns!
Dupa ce o sa merg la medic si o sa se rezolve toate treaba, poate ne intalnim sa vedem daca pot folosi ''cuculetul'' asta, nu se stie niciodatawinking

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fa sex zilnic, chiar de mai multe ori.
Ata se va rupe sau se va alungi, iar placerea va fi mai mare decat durerea...winking

| Freya1 a răspuns:

Alt remediu decat mersul la medic nu ai.Trebuie sa te consulte deoarece este posibil ca asa sa fi tu nu sa ai fimoza

| minrest a răspuns:

Ai o forma usoara de fimoza, daca nu vrei sa mergi la medic chinuieste-te in liniste. Ce crema vrei care sa modifice organe?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai sta pe aici si cauta raspunsuri/sfaturi. Mergi la medic. Daca ai fimoza aceasta nu se trateaza pe TPU.