| iuonak93 a întrebat:

Deci intru in samp si imi da crash cand vreau sa intru pe un server, nu am nici un mod nimic nimic l'am reinstalat de 2 ori si degeaba ce are? Scuzati de categorie

11 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Incearca sa reinstalezi sand andreas`u. Folosesti ceva hack? daca faci asta stergel.

| iuonak93 explică (pentru OOOLEOOO):

NU folosesc nici un hack si n-ai citit intrebarea? " L-AM REINSTALAT DE 2 ORI"

| OOOLEOOO a răspuns (pentru iuonak93):

Eu iti zic sa reinstalezi san andreasu nu multi playeru.

App esti sigur ca ai vesriunea 0.3e?

| iuonak93 explică (pentru OOOLEOOO):

Am versiunea 0.3e, si sampu l'am reinstalat dar degeaba, oricum am rezolvat

| nigel a răspuns:

Apasa control + alt + del si dai la : processes si cauta gtasa.exe sau ceva de genu si dai end procces, si dupa intri iar in samp si gata (:

| iuonak93 explică (pentru nigel):

Am mai incercat sa dau end proces si degeaba ca nu dispare, nu se inchide "procesul"

| Serban87 a răspuns:

DNS : golden.samp.ro:7777
Este un server de sa-mp roleplay deschis acum 1 satpamana, intrati si voi! Scopul nostru este sa redam realitate intr-un joc si sa le facem un ambient cat mai placut playerilor! 1 ora jucata = 1 masina la alegere!
Forum: golden-rpg.tk
Panel: golden-rpg.tk/panel

| Razvanel_Razvy_1998 a răspuns:

Salut, vreau si eu sa stiu cum ai rezolvat pentru ca am aceeasi problema si nu o pot rezolva... am reinstalat sampu si gta-ul de vreo 10 ori si aceeasi problema...

| iuonak93 explică (pentru Razvanel_Razvy_1998):

Pai eu am fost la fotbal si cand am venit acasa si-a revenit rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| yoyoyonut a răspuns (pentru iuonak93):

Mersi, am inchis pc si cand l-am deschis mergea rolling on the floor))