| iuonak93 a întrebat:

Acum cateva zile m-am decis sa ma reapuc de samp intru pe samp si imi da don't send si in single player la fel, l'am reinstalat la fel l'am reinstalat a doua oara si a mers, dar cand am iesit de pe samp si am intrat din nou nu a mai mers, l'am reinstalat si a 3-a oara a mers, in momentul de fata nu mai merge, am sters si gta san andreas user files si degeaba. Ce are? straight face

4 răspunsuri:
| Seby80 a răspuns:

Neee, asta patesc si eu, baga imaginea virtuala in deamond tools si porneste samp, vei vedea ca merge, uite un server RP care este la inceput, eu sunt GM: 93.119.26.225:7777

| ThatsMethod a răspuns:

Porneste cu Daemon Tools si o sa-ti mearga! Intra pe ForTeam rpg! RPG.FORTEAM.RO

| LiazAdrian a răspuns:

E o eroare tampia. incearca sa folosesti toate optiunile de la TuneUp 2012 (il descarci) si incearca dupa.

| Adycristea23112 a răspuns:

Fii atent: trebuie sa bagi crack in folderul cu GTA San Andreas si sa-i dai "yes" dupa aia intri in el si gata! Sper ca te-am ajutat.