| LoveParis a întrebat:

Deci la noi barbatii,PENISUL se scoala si noaptea in somn?

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Penisul nu se ''scoala''laughing ci intra in erectie. Faptul ca ai sesizat ca penisul iti intra in erectie pe parcursul noptii este un lucru absolut normal.Un barbat sanatos din acest punct de vedere, are momente de erectie de cel putin 4-5 ori pe noapte fara a observa acest lucru si este absolut normal.Ar trebui sa te bucuri ca ai erectii in timpul somnului asta inseamna ca esti potent si sanatos.

13 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Ce naiba omule nu ai observat ca dimineata o ai mereu sculata? Asa functioneaza ea, e programata.

| Hpzox a răspuns:

Culmea harniciei: sa te scoli inaintea ****.

Răspuns utilizator avertizat
| MasterYoda a răspuns:

Se scoala sa vada daca dormi.

| adrianrob a răspuns:

Esti barbat, de ce mai pui intrebarea asta? just take a look laughing

| sebysebyca a răspuns:

Se scoala daca pui ceasul sa sune!

| drhotzu a răspuns:

Zii merci sa se scoala, si fii fericit ca nu ai murit in somn inca, ca daca ti se duce tot sangele in penis, si nu ti se mai oxigeneaza neuronu, ce te faci atunci? vezi ca e chestie serioasa!

| lascuiulian92 a răspuns:

Ce intrebare :-|
Imi place raspunsul lui respiracudificultate rolling on the floor Bacalbasa 2 rolling on the floor

| monutza90 a răspuns:

Nu stiu ca eu dorm noaptea dar a iubitului meu se scoala dimineatalaughing

| AndreisiMaicum a răspuns:

Depinde acum

| pallsNk09 a răspuns:

Da. Se mai scoala cate odata. Poti vedea si tu dimineata raised eyebrows, nu ti s-a intamplat sa fie bat cand te trezesti. straight face nu mereu dar sunt unele mom. Depinde acum ce-ai visat laughing. buna intrebarea laughing

| Plushh a răspuns:

Da daca te gandesty la ceva frumos

| Luci_Grecu_1979 a răspuns:

Mersi mult