| adiy a întrebat:

Deci ma cheama Adrian si am 10 ani(sunt in clasa a-III-a si intru n a patra). imi place de o fata din clasa dar si ea ma place. Dar ei ii place si de alt baiat de la clasa a -VI-a si acel baiat e un prostanac un aiurit! spuneti-mi cum as putea sa o fac sa ma placa mai mult pe mine mentionez ca O PLAC FOARTE MULT!

1 răspuns:
| Zapacitaaaa a răspuns:

Hmmm... eu cred ca la varsta ta nu ar trebui sa stai cu gandul la fete si la cum sa le faci sa te placa in adolescenta o sa ai tot timpul sa faci asta. Dar daca tu consideri ca la varsta ta aste este important cred ca ai putea sa ii spui pur si simplu ca o placi si sa o intrbi daca vrea sa fie prietena ta. E cea mai simpla cale, iar daca esti mai timid poti sa ii lasi un biletel pe banca de exemplu. Bafta!