| blablablaaha a întrebat:

Dau funda si multe voturi! Buna! Imi place un baiat care e in clasa cu mine ( il plac foarte mult) dar stiu ca si el place o fata care are acelasi nume ca al meu dar e de la alta scoala!
Ce sa fac ca sa ma placa pllllls spuneti-mi!

2 răspunsuri:
| gohsty a răspuns:

Stai mai mult timp cu el, invita-l la un suc si mai vorbitihappy afla ce chestii ii plac si vb cu el despre ele sau de ex vb cu colega ta de banca despre masini(citeste si uh un pic pe netlaughing) si el s te auda
winking trebuie s petreci timp cu el, imbracate drg si in rest daca stai cu el si razi totu va veni de la sinehappy

| marmusic a răspuns:

Salutwinking incearca mai intai sa intri in vorba cu el sa te interesezi de la prieteni lui ce ii place... si incearca sa discuti pe teme interesante cu elwinking sper ca te-am ajutat baftawinking