| Aly359 a întrebat:

Deci ma dor sanii de acum 5-6 ore si nu stiu dc. Am 11 ani si sunt putin speriata. Ma dor mai mult sfarcurile. Nu stiu ce am crying ajutati-ma scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| Sweet111 a răspuns:

Pai e si normal sa te doarawinking pentru ca acum iti cresk sinii! sinii tai acum incep sa se dezvolte asa o patim toate fetele cind avem 11-12 ani cind ne incep a creste sinii ne dor! nu te teme asta nu e o problema! iti va trece! Fundita plizz love struck

10 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Te afli la pubertate si este normal ca organismul tau sa sufere unele modificari. Mai tarziu vei observa si cateva schimbari majore care te anunta ca organismul tau functioneaza normal, nu e un motiv de ingrijorare ce ti se intampla in aceasta perioada.

| Chimilica a răspuns:

Pentru ca sunt in crestere! Esti la varsta in care se produc anumite schimbari! Stai linistita, bafta! :*

| aniriiiiii a răspuns:

Poate se pregateste sa-ti vina ciclu daca nu ti-a venit...sau poate pur si simplu cresc big grin :* nu te speria big hug e normal sa se intample asa la varsta ta :*

| Alexander21 a răspuns:

Esti in etapa de intrare in pubertate.E normal sa te doara, asta inseamna ca ciclul menstrual se apropie.Cauta pe internet mai multe informatii,si vei afla.Dar asta iti poate zice si mama ta, cred... Oricum nu iti face griji, nu e grav.Este perfect normal happy

| s3xy0girl20 a răspuns:

Iti cresc sanii de aia, nu-ti fa griji e absolut normal toate am trecut prin asta
Sper ca te-am ajutat:*

| madasuk a răspuns:

Cred ca iti creskk!

| SaraAldi a răspuns:

Se intampla la marea majoritate care sunt de aceasta varsta. Poate e o perioada post menstruala, adica inainte sa iti vina ciclul.nu ai de ce sa iti faci griji.
funda?

| LaMLaMlaMa a răspuns:

PUBERTATE! Am si eu,si ma dor, ce, ca doar nu sunt facuta din piatra!

| concord a răspuns:

Nu-i nimic grav doar ca iti cresc sanii e normal si eu am trecut prin asta toete am trecut acum vei trece si tu

| ikter a răspuns:

Cancer