| Beatrixx68 a întrebat:

Bună,sunt o fată și am o întrebare, iubitul meu mi-a strâns sânii și a sărutat sfarcurile, m-a mușcat nu știu cum a făcut și ma dor sfarcurile rău, puteți să mă ajutați?

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Iti trec in cateva zile dar vezi ca zgarieturile si muscaturile agresive nu produc placere nici pasiune, esti sigura ca nu l-ai gasit pe iubitul tau in padure sau la gradina zoologica?

| dullcat a răspuns:

Buna.Singura care te poate ajuta este propria gura.Foloseste-o si spune-i iubitului tau sa nu mai faca astfel de gesturi care iti provoaca durere.Comunicarea e cheia!

| Willis a răspuns:

Așa iubit, halal, ce crede că mușcă din sandviș?
Și tu te lași dusă de nas...de un idiot.
Ori mergi la medic, dacă, crezi că este grav, ori ar trebui să treacă durerea, după câteva zile...

| gzaharia a răspuns:

Aveti grija cu Violeta dragi prieteni, misandria este de proprtii maxime la aceasta persona. Din nefericire "cultura" din zilele de astazi aproba asa ceva, deci cam zero responsabilitate pentru sexul feminin, deoarece o femeie rezolvata nu se comporta asa si nu sfatuieste o alta femeie cu ura in dinti.