| andrada a întrebat:

Deci ma duc eu azi la scl si baiatu de care imi place (de fapt de care imi placea) era acolo cu o fata si zice el cand ma vede : "uit-o si pe urata asta" si nah... m-am simtit cam naspa mai ales ca eu chiar tineam la el. Prietenele miau zis de el ca sa nu ma incurc cu el ca e un nesimtit si se uita numa dupa fuste dar nu le-am crezut. Acum imi place de prietenul lui cel mai bun dar idea e ca ala nu stiu despre mine decat cum ma cheama si ca imi place de prietenul lui. Nuj cum sa fac ca daca ma bag cu el in vb o sa-si dea seama ca acum imi place de el si o sa faca misto deci nah... el are fbk dar mi-e rusine sa-i cer cererea de prietenie ca nici nu ma cunoaste si nah. Dupaia in pauza eu vb cu niste colege si el(baiatul care a zis ca sunt urata) trece pe langa noi si se uita f atent la mine (dar nici nu zambeste nici nu ma priveste cu rautate) credeam ca lesin cand s-a uitat asa la mine (am avut o senzatie de vis, a fost super). Ma place sau nu? Adc daca si asa sunt "urata" ( pentru el tongue ) dc se mai uita dupa mine?

Răspuns Câştigător
| Anne24 a răspuns:

Iti sp "urata" pentru ca chiar te placehee hee (proprie experienta laughing) :p

si nu disperahee hee, tot el te va cauta big grin

:*

1 răspuns:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Iti spune urata in sensul de frumoasa laughing!
Iubitul meu mai mereu imi spune "uratho" laughing!
Da presupun ca te place! de ce nu te bagi in seama cu el?thinking
poate daca o sal cunosti mai bine... poate nu o a fie adevarat ce zic prietenele talewinking!