| NotYet a întrebat:

Deci maine ma voi saruta pentru prima data cu un baiat care il iubesc ff mult si am nevoie de niste sfaturi baiaatul ala e mai afemeiat si imi pune mana pe tate si pe fund deci nu trebuie sa o dau in bara helpp dau funda!

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Ce dracu cauti cu oameni de genu?! da-i pace! ala numa dupa sex se uita! ia-ti gandu k o sa te iubeasca de n-o sa mai poata! ce aveti mah in capul ala? de ce nu vedeti in jurul vostru? peste nici o luna o sa trebuiasca sa te consolez k ai facut=o cu el si a 2 zi te-o lasat! mai creste putin si apoi fa lucrurile astea

| iloveunicorns a răspuns:

Cu băieţi de genu, sari pe ei şi dai bice rolling on the floor, dar oricum, iti spun să nu fi cu el, o să o incurci rău de tot peste o luna sau doua
PS = voi vă programati săruturile rolling on the floor)?*

| Biutzu a răspuns:

Vi si u mai senzual pe langa el incepi cu un sarut mai scurtscurt dar intens si daca continuati desigur de il lesi sa te pipaie incearca unul frantuzesc sigur nu va da gresi. sper sa mearga d:

| D3iDEI a răspuns:

Pervers nu afemeiat am si eu unul in scoala asa...da-l in gatu ma-si de prost ca va sta cu tine dupa bani si corp, dupa se plictiseste si se duce la altele, asa isi duc ei viata si o gramada de fete sunt innebuniti dupa el, care e un drogat prost...pana la urma e treaba ta si viata ta fa cum vrei, un sarut bun? strange-l de **** si da-i un sut in fundwinking, o sa fie foarte pasional

| blbalblalba a răspuns:

Ma nu vezi ca ala cauta numai sex? straight face Cati ani ai ma 12-13?

| andreeaMpv a răspuns:

Wtf? iti pune mana pe sani si pe fund? straight face si vrei sa fii cu el? imi ales sa te saruti cu el? girl, nu merita, doar isi bate joc de tine. un baiat nu trebuie sa se poarte asa cu tine oh go on. dar daca tie iti convine asa faci cum vrei