| Xperson a întrebat:

Miine am prima mea intilnire cu un baiat pe care chiar il iubesc... Ajutati-ma va rog si spuneti-mi cum trebuie si ce trebuie sa fac la prima intilnire pentru a fi una superba? VA rog, chiar am nevoie de sfaturi!

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Fi naturala imbracte normal ca pana acum aranjeazate cum te faci mereu ( sa nu fie speriat de o schimbare )pentru ca el a ales sa se intalneasca cu tine ca ii place de tine asa cum esti:X fi vesela zambete vb asculta happy si totu o sa fie bine gandeste-te ca esti cu un prieten pentru ca un iubit trebuie sa iti fie si prieten pentru a va intelege f bine:X

2 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

Sa te porti natural

| Deeviiil a răspuns:

Pai cred ca nu sunteti inca impreuna. oricum ar fi comporta`te cat mai natural happy nu fii stresata o sa te descurci bine, nu`i mare lucru.pai ce ar fi de zisthinking ai grija la respiratie[oricum cred ca sti, mereu o respiratie proaspatalaughing] si gaseste cat mai multe subiecte despre care sa vorbiti asa va fi mai usor pentru amn2 sa socializati iar apoi totul vine de la sinehappy Succes la intalnire si nu te mai stresa va fi bine:*