| xBadGirl a întrebat:

Deci, mie a început să-mi placă de un băiat mai mic ca mine. El a aflat de la prietenul lui, care şi mie îmi este prieten. L-am sunat într-o seară şi a zis că nu îşi aminteşte cum arat, dar să-i bag id-ul de mass. L-am băgat şi mi-a dat accept.La şcoală nu am vorbit cu el şi nici el cu mine, ne uitam unul la celălalt, m-a văzut. Apoi ieri seară l-am sunat să văd dacă nu intră pe mass, şi a zis că nu poate şi că îşi cere scuze că nu poate să intre. A zis că vom vorbii la şcoală. Azi la şcoală el şi-a trimis un prieten să-mi spună, să nu-l mai sun că nu e interesat de mine. L-am sunat pe prietenul meu, fiind şi al lui şi a zis că nu e adevărat că l-a întrebat pe băiatul de care îmi place şi a zis că nu-i adevărat. Când am vorbit din nou cu băiatul trimis de băiatul de care îmi place, a zis că prietenul meu m-a minţit şi că vrea doar ca eu să fiu cu băiatul de care îmi place.Acum îl tot sun pe băiatul de care îmi place şi nu răspunde, nu poate sa nu vrea.

Voi ce ziceţi? Îi place de mine sau nu? De fiecare dată când vorbeam cu el, îmi spunea noapte bună. Pliz ajutaţi-mă.
Azi la şcoală iar mi-a zâmbit, se tot uita în pauză încontinu la mine! A venit mai aproape de geam ca să-l văd eu...colegele lui mi-au spus că e destul de închis în el...Deci mă place sau nu? crying

Răspuns Câştigător
| Iulia26 a răspuns:

Ei bine, baiatul este nesigur de sentimentele sale. Il poti saluta si sa ii zambesti, sa te porti frumos cu el, sa vorbesti cu el la telefon si pe messhappy. Cred totusi ca are ceva sentimente pentru tine daca i-a mancat pisica limba in preajma ta. Problema este ca e timid. Good luck!

1 răspuns:
| Adelinnaa a răspuns:

Lui daca se uita la tine asa cum zici u mai mult poate chiar te plk nu trebuie sa fii neaparat insistena sal suni mereu poate nu se simte k despre baietii care ia trms el sa ai incredere doar in prietenul cel mai bun al lui si al taw iar eu cred ca daca este mai mik ca tine ar trebui sa te plk cel putin asa e la mine in scoala deci cred ca te plk imi pare raw ca sriu mai prescurtat dar din obsnuinta si graba sper ca te-am ajutat:* app eu am 15 ani