| xBadGirl a întrebat:

Deci, mie a început să-mi placă de un băiat mai mic ca mine. El a aflat de la prietenul lui, care şi mie îmi este prieten. L-am sunat într-o seară şi a zis că nu îşi aminteşte cum arat, dar să-i bag id-ul de mass. L-am băgat şi mi-a dat accept.La şcoală nu am vorbit cu el şi nici el cu mine, ne uitam unul la celălalt, m-a văzut. Apoi ieri seară l-am sunat să văd dacă nu intră pe mass, şi a zis că nu poate şi că îşi cere scuze că nu poate să intre. A zis că vom vorbii la şcoală. Azi la şcoală el şi-a trimis un prieten să-mi spună, să nu-l mai sun că nu e interesat de mine. L-am sunat pe prietenul meu, fiind şi al lui şi a zis că nu e adevărat că l-a întrebat pe băiatul de care îmi place şi a zis că nu-i adevărat. Când am vorbit din nou cu băiatul trimis de băiatul de care îmi place, a zis că prietenul meu m-a minţit şi că vrea doar ca eu să fiu cu băiatul de care îmi place.Acum îl tot sun pe băiatul de care îmi place şi nu răspunde, nu poate sa nu vrea.

Voi ce ziceţi? Îi place de mine sau nu? De fiecare dată când vorbeam cu el, îmi spunea noapte bună. Pliz ajutaţi-mă sad.

Răspuns Câştigător
| MarioOnette a răspuns:

Nu te place doar isi bate joc de tine. Tine minte nu trebuie sa spui pe cine iubesti sau placi baietilor si chiar fetelor acum lumea e rea si vei avea tu de suferit. Daca esti curajoasa mai bine vorbeste tu cu el in fata ca se prea poate ca el sa nu stie de tine ca ai vorbit pe telefon cu alt cineva happybafta

| xBadGirl explică (pentru MarioOnette):

Păi eu nu i-am spus că îl iubesc, el ştie că doar îmi place de el.

5 răspunsuri:
| lauthebest99 a răspuns:

Eu cred ca te place dar poate este prea timid poate nu a mai avut nici-o relatie si nu stie cum e...winking

| KoWalSky a răspuns:

Nu te place, toti baietii fac asa cu fetele care ii deranjeaza, pun pe cineva sa le spuna sa te lase in pace.

| StancuDaniel a răspuns:

Eu cred ca nu ii place de tine sau probabil se gandeste ca uh esti mai mare ca el si ii e rusine daca a pus pe cineva sa-ti spuna sa nul mai cauti inseamna ca nu te place sigur...

| flowerrose a răspuns:

Eu cred ca el chiar nu e interesat de tine si incearca sa se scape de tine. u nu trebuie sa mai insisti sau sa il mai suni pentru ca astfel iti vei pierde demnitatea.