| Unsername a întrebat:

Deci. Nu stiu ce sa fac tin foarte mult la iubitul meu suntem impreuna de ceva timp si am vrea amandoi sa trecem la nivelul urmator daca intelegeti ce vreau sa zic dar mereu ne retine ceva... eu zic ca sunt pregatita pt asta dar aud tot felul de zvonuri si parca ma tem de chestia asta... Dati-mi un sfat... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Adelina1998B a răspuns:

Draga mea :*. eu spun sa faci exact ce simti, nu stiu cati ani ai dar presupun ca esti cu capul pe umeri si iti vei lua responsabilitatea pe umeri daca vei vrea sa o faci. Dar nu uita, cand va veni momentul spune-i sa aiba grija si totul va fi bine :*. Aveti grija de voi!

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Cititi ca sa stiti ce faceti - si cum sa va protejati, si cum trebuie baiatul sa se ocupe de fata pentru ca ea sa treaca cat mai usor peste "prima data". Si nu planificati, lasati-va in voia sentimentelor.

| MskDesign a răspuns:

Depinde numai de tine.Lasa zvonurile caci nu sunt bune. Daca crezi ca esti pregatita psihic si ai varsta necesara, nu vad ce impedimente sa ai.

| mrterror a răspuns:

Cel mai bine e sa nu planificati chestia asta. Majoritatea fetelor regreta ca s-au grabit. Doar tu poti decide cand, ce si cum se va intampla.