| MariusDeejay a întrebat:

Deci nu stiu pentru mine nu exista sufletul pereche? nu am gasit=o la 23 de ani nu gasesc o fata sa ma inteleaga crying

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

La varsta ta,e normal ca-ti cauti o fata serioasa,care gandeste matur, pregatita pentru marile incercari ale vietii. Daca te uiti pe TPU si alte retele de socializare, te cuprinde groaza.vazand cum gandesc tinerele din ziua de astazi. De vina suntem noi, adultii, pentru ca le dam totul si le permitem prea multe. Revolutia sexuala.a dat gres dupa parerea mea. Daca in Romania exista fete de 14 ani care raman insarcinate,nu ma mira,chestie de educatie. Dar daca acest lucru se intampla in asa-zisele tari civilizate,e ceva trist,nu? Sufletul tau pereche exista cu siguranta,dar cauta-l acolo unde trebuie,nu pe net,nu in cluburi,nu in restaurante,si alte locuri deocheate. Fetele bune se duc la piata,in biblioteci,in muzee,in expozitii,la munte,in cofetarii,la cursuri de orice fel, se plimba singure prin parcuri, chiar si pe strazi.Iti doresc inspiratia de a le cauta acolo unde trebuie.Bafta!

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Daca pui astfel de intrebari la varsta asta, mira-m-as s-o gasesti si de acum incolo.

| dan_2834 a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu, dar tot ce pot spune e sa nu te grabesti.Nu alerga dupa dragoste, pentru ca atunci cand nu iti vei da seama, ea te va gasi!happy

| Debb a răspuns:

Fetele sunt foarte rele, dificile. Desi sunt fata, imi permit sa spun asta. Au si parti buna ca orice om bineinteles. Ai tottimpul din lume sa-ti gasesti sufletul pereche. Totul va veni de la sine. Daca te fortezi si vei incerca cu orice fata... nu o sa fii in regula plus ca-ti vei face imagine proasta. Bafta!

| Leon a răspuns:

Te faci de ras pe bune

| cristiano9 a răspuns:

N'ai prieteni? Iesi cu ei la un cico, o samanta, prin oras... Asa poti sa cunosti fete noi... daca stai pe TPU si tot te intrebi, ai sub 0 sanse. bft

| TotulPentruUna a răspuns:

Te inteleg, eu inca sper sa o gasesc. sad

| StillLoveU a răspuns:

Deci sincer nu dispera eu zic ca m-ai ai timp suficent. mai bine renunta sa o cauti si intr-o zi va aparea, exact cand o sa te astepti mai putin.

| dexro a răspuns:

Eu am 22 si nu cred ca intr-un an o sa gasesc "sufletul pereche" si nici nu o caut pe TPUhee hee
Te sfatuiesc sa te duci sa **** o laba tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce naibii te grabesti ma?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu crezi ca o sa pice din cer?
E greu s agasesti in ziua de azi o fata sa fie cum trebuie, fara fite.
Deci ai de cautat, si eu iti zic sa te indrepti spre cele manierate, cu bun gust, cu clasa. Gen profesoare de engleza, franceza.
Persoane cu care ai ce vorbi si poti sa iti faci un viitor.