| soadboy a întrebat:

Deci.
O fata mi-a facut sex oral.
Si eu am ejaculat.In partea opusa pozitiei tipei.
Si nu cred ca a ajuns vreun strop de sperma prin zona vaginului ei [Avea chilotii pe ea]
Daca ar fi ajuns...Este vreo sansa sa ramana insarcinata?!
PRECIZEZ! FATA ESTE VIRGINA

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fata nu este virgina fiindca a facut sex oral (deci contact sexual). Nu stiu cum poti spune despre o femeie care face perversiuni sexuale ca ar fi virgina (jumatate din prostituatele de pe centura sunt la fel de virgine, fiindca accepta sa faca numai oral).
Eu de sarcina prin chiloti nu am auzit inca, asa ca e imposibil sa fi ramas insarcinata atunci. Cu tine.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
E virgina ca face sex oral? Hai fii serios!
Stie fata ce face, este experta doar!
Nu ramane daca a avut chilot pe ea.
Pa, pa.

| TąNyą a răspuns:

Nu, n-are cum. poate să rămână însărcinată dacă tu erai înauntru ei cu urme de spermă pe el sau îţi dădeai drumu direct în ea.

T.

| Ea12345 a răspuns:

Suna de parca ai vrea sa te lauzi ca ti s-a facut sex oral laughing
Bravo, ea nu e nici virgina, nici gravida.

| Phutui a răspuns:

Hai nebunule recunoaste ca vrei sa te lauzismugsmug laughing)

| reanu a răspuns:

Stau si ma minunez de atita lipsa de educatie sexuala. inainte de a posta pe aici dai un search pe google si vezi si tu cum poate ramine o fata insarcinata/// cu sex oral nu ramine

| deathproof a răspuns:

Da frate normal ca e insarcinata, si daca iti facea un handjob ramanea insarcinata! Ma intreb cine le mai pupa'n bot pe tipele astea, de fapt tot noi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Esti tatic! Felicitari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 15 ani si am facut sex cu o fata la ora 16. 30 si nimeni nu era acasa ...eu fac sex din 10 in 10 minute cu o fata o saptamana fac cu o fata a doua saptamana fac cu un baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 16 ani si o fata m-a sarutat pe la pasarica
m-am simtit eaaaaaac?

| jaan a răspuns:

De ce TPU tolereaza astfel de spam uri?

| sexologul a răspuns:

Felicitari o sa ai niste gemeni minunati laughing cum sa ramana insarcinata din oral? daca e sa o loam asa si daca o mangai putin pe acolo gata a ramas gravida...frate stai lin ca nu ramane... dar daca face oral nu prea cred ca e virgina in fnn prbl voastra nu ma bag

| soadboy explică:

Omule...Eu sunt disperat.Nu stau sa rascolesc pe tot site-ul acest subiect.Plus ca daca mai apare odata. E mai mare sansa de a fi rezolvat acest subiect.

| soadboy explică:

Sunt extrem de sigur ca este virgina.
Eu ii facutsem initial sex oral. Apoi ea mie.In minte ei cred ca era "Hai sa-i fac si eu ca sa fim chit".
Am ramas foarte uimit.

| soadboy explică:

Si nu ma refeream din cauza sexului oral.
Doar daca a ajuns un strop pe sperma pe chiloti/zona vaginului ei.
Eu sunt mai fricos din firea mea, si vreau sa stiu sigur.

| soadboy explică:

Virgina...Ma refer ca nu a fost penetrata in vagin...
Mi-a spus ca ii este frica sa faca asta...Si ca nu vrea sa o faca in curand.Si sunt cu ea de aproape 2 ani.

| soadboy explică:

Stati...De ce m-as lauda unor persoane pe care nici macar nu le cunosc?!