| CarmenBloddwodd a întrebat:

Deci,poate fi o intrebare si pentru fete si pentru baieti,mi-ar placea sa aud raspunsuri de la ambele partilaughing.E un baiat care e foarte simpatic si de treaba,dar chestia e ca inca ii mai place de fosta,acum inainte de toate as vrea sa ii fiu amica,numai ca nu stiu cum sau ce sa vorbesc cu el,fara sa par aiurea,si sa ne imprietenim macar, ceva sfaturi de la o situatie asemanatoare?

Răspuns Câştigător
| PisSsy a răspuns:

Daca inca ii place de "fosta" nu sari pe el, poartate asa cum te porti cu un prieten foarte bun, incearca sa nu te gandesti ce sentimente ai pentru el, nu te gandi cum ar trebui sa te comporti in fata lui si o sa te porti normal... tongue

4 răspunsuri:
| Linguritza a răspuns:

Fi tu insuti in ati face prieteni.

Succes!

| neutrino a răspuns:

E bine sa ai acea demnitate feminina sa sa stai de o parte momentan.

| metha0xphore a răspuns:

Nu te comporta ca o prietena ca intri in friend zone. Zambeste-i mereu. Fii. enigmatica, merge destul de des faza asta

| CosminaCosmm a răspuns:

thinking Ca sa te bagi in seama cu el intreaba-l cv de jocul pe care il joaca thinking Si vezi ce ii place ce nu ii place(nu il lua foarte repede) Si dupa 1 saptamana maxim 2 ii zici ce simti pentru el