| alexuzha a întrebat:

Deci pot sa spun ca este primul baiat pe care il iubesc dar avem o problema!
mama nu stie despre relatia noastra si imi este cam frica sa ii spun in schimb tata stie dar nu vrea sa ii spuna pentru ca a spus ca trebuie sa afele asta de la mine ce sa fac? sa ii spun? si ma gandesc ca chiar daca nu ii spun eu va afla oricum pentru ca deja stie toto satul si nu stiu ce sa fac sa o las sa afle singura sau sa ii spun eu?:?

Răspuns Câştigător
| Twist a răspuns:

Mai bine spune-i tu!
nu i'ar pica bine sa ii zica cineva pe strada 'si cum mai e relatia lu fieta cu 'x''si ea 'ce relatie?' ar parea o mama nu tocmai buna! si cred ca s'ar simti prost daca tatal tau stie si ea nu. s'ar simti.implus.
Mai bine ai o discutie deshisa cu ea. ii spui ce simti pentru pr tau si cred ca va intelege daca stii cum sa o iei.doar si ea a iubit si iubeste.
Succeshappy!

2 răspunsuri:
| 80Cris a răspuns:

Spune-i tu, mai bine afla de la tine decat de la straini. Nu uita ca il ai pe tatal tau de partea ta.Bafta!

| andreea_1536 a răspuns:

Cred ca ar deranjao mai mult sa afle de la alt cineva, daca are incredere in tine acum, dupa ce va afla de la alt cineva increderea va fi pusa la indoiala.Eu zic sa gasesti un moment bun in care sa ii spui mai multe despre prietenul tau si apoi sa ii zici marea veste.