| carmenlovepizza a întrebat:

Deci povestea mea e foarte lunga dar am sa incerc sa o scurtez cat pot.In clasa a 10a acum un an am fost mutata in banca cu un baiat Adrian.Ne /am placut m/a intrebat daca vreau sa fim impreuna am acceptat dar m/am despartit de el dupa 6 saptamani pentru ca simteam ca ne intelegem mai bine ca prieteni. Asa a si fost am ramas foarte buni prieteni.
Cand a inceput clasa a 11a am inceput sa iesim sa vorbim cu orele la telefon si m/am indragostit din nou de el. Dar Amalia ea nu e la scoala noastra nu o cunosc care era impreuna cu George era indragostita de Adrian iar George de mine. Ei s-au despartit si Amalia cu Adrian au devenit iubiti...dar dupa o saptamna Adrian mi/a spus ca ma iubeste ca vrea sa fim din nou impreuna dar sa nu spun la nimeni ca sa nu ne barfeasca lumea.Eu am acceptat pentru ca il iubesc dar dupa 5 zile s-a despartit de mine si eu cred ca el nu era despartit de amalia in timp ce era cu mine. Prietena mea e prietena cu amalia care i-a spus ca e impreuna cu adrian...credeti ca ar trebui sa vorbesc cu amalia..nu stiu ce sa fac sunt indragostita de el pana peste cap si el se comporta de parca nimic nu s.ar fi intamplat iar noi fiind in acelasi grup de prieteni mereu ii aud ca vorbesc despre el si amalia si nu mai suport.
Ce ar trebui sa fac

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ofera-i mai mult decat ii ofera Amalia, dar fa-i oferta in mod direct!

| Betty12345678 a răspuns:

Cred ca se foloseste de tine. Oricum nu trebuie sa fii cu nimeni care nu vrea sa faceti relatia publica.