| undistrus a întrebat:

Deci prietena mea s-a despartit de mine da ink ma place cum sa fac sa o "recuceresc" ca sa zic asa?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Gândeşti prea mult şi astfel vei pierde cele mai importante şi mai frumoase momente.
dacă o iubeşti,spune-i ce simţi şi dacă ea încă te mai iubeşte,cu siguranţă se va întoarce la tine.
Poate că doar a avut o perioadă mai încărcată şi a simţit că nu face faţă la tot ce-i în jurul tău şi nu a dorit ca tu să suferi.
Nu judeca după aparenţe, înainte de a afla ce simte şi ce a simţit ea.
Dacă e cum îţi spun eu, acum are mare nevoie de înţelegere şi afecţiune din partea ta.

4 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Daca ea tzia dat papucii si acu shia dat seama ca are ceva pentru tine, dc n-o lasi pe ea sa faca pasul? vrei sa fi luat de prost ca sa mai aibe ink odata sansa sa-ti dea papucii?

| marcel_8906 a răspuns:

Du-te shii zi tot ce ai pe suflet, nu fi rushinos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune lucrurilor pe nume, spune'i ce simti.
Si mergi cu un buchet de trandafiri in mana ca nu e scump phbbbbt.

| cozmyn1987 a răspuns:

Ea ti-a dat papucii si tot ea iti da de inteles ca inca t place.sa inteleg?! Pai e simplu, se joaca cu tine. Vezi cum reactioneaza cand interactionezi cu o alta fata in prezenta ei. Incearca sa nu-i m dai o asa mare atentie.si o sa vezi ca o sa vrea ea sa va impacati...asta in conditiile in care ai spus ca inca te place. Oricum, sfatul meu este sa traiesti viata, mergi mai departe. Fete sunt destule.