| marina11 a întrebat:

sunt cam trista tocmai un baiat s`a despartit de mine! sad... dar nu fac o tragedie din asta ca stiu ca inca ma place.:X:X l-a intrebat o colega d c s`a despartit de mine si a zis ca varsta il deranjeaza si e cam mic sa aiba prietena ...si noi nu prea ne vorbim.de aceea vreau sfaturi cum sa-l recucerescwinking Funda

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă timpul să treacă și amândoi o să vă maturizați și atunci veți știi ce vreți!
Pa, pa.

| CosminCSM00 a răspuns:

Stai si tu mai aproape de el si incearca sa vorbesti cat mai multe cu el si sa il faci sa creada ca nu este prea mic, doar cati ani are 3?