| Aly359 a întrebat:

Deci problema e ca un baiat mai mare cu 2 ani ca mine ma place. Se tine numai dupa mine la scoala si ma simt sufocata de catre el. Nu imi place de el si as vrea sa-l indepartez si sa-l apropii de o alta colega care il cam place cum sa o fac? Am uitat sa va spun il cunosc iar el ma cunoaste. mentionez ca el cunoaste acea colega si a zis ca ii place de noi doua iar azi mi-a zis ca ii place de mine. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Da' tu esti matchmaker? Treaba ei sa se bage in seama cu el, tu nu ai ce face.

| muzicalBoX a răspuns:

Ai putea sa-i spui fara sa-l ranesti ca nuiti place si ca e mai bine sa iasa cu alt cineva XD

| Ade a răspuns:

Pai, ai putea sa ii spui ca nu te simti atrasa de el, dar nu vei sti cu poate reactiona. Nu zi despre ce colega este vorba deoarece s-ar putea sfarsi rau. Dar pentru unii metoda de a vb nu prea are rostul, dar sper ca pentru tine sa functioneze. Pupici!