| 1Dfan4 a întrebat:

Hey TPU
Cunosc un băiat de la scoala de ceva timp nu sunt în aceasi clasa eu (6B) el (6A) si anul trecut eram prieteni si tot timpul bătea palma cu mine si chestii si încă suntem prieteni...
Anul acesta o colega care il cunoaște de la gradi vorbea cu el la începutul anului si eram și eu acolo si tot se uita la mine si când a plecat spune colega mea "nu îi cam place de tine" mdaa...
Si după asta tot timpul când treceam pe coridor imi spunea buna
Sau imi zâmbea
Iar in ultimul timp cu o alta colega suntem ft buni prieteni cu mai multi dintre colegii(prietenii) lui si el vine tot timpul sa se bage in seama si ma enervează dar intr-un fel drăguț si din nou bate palma rolling on the floor)) dar doar cu mine cu restu' nu si se uita la mine foarte intens
Colegele imi spun ca ii place de mine dar eu cred deși mie imi place de el destul de mult
Întrebarea este:Credeți ca ii place de mine?

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Da, te place dar nu stie sa se poarte si e si foarte timid. Va fi destul de greu sa il faci sa iti spuna ce are pe suflet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal,salutul personal si zambetul smug farmece smug. Bafta.