| anonim_4396 a întrebat:

Deci problema este in felul urmator: am facut dragoste cu iubitul meu de cand mi-a venit ultima data de 2 ori. Ne-am protejat ambele dati, iar ultima data nici nu a terminat. Nu am menstruatia regulata asa ca si de data asta au trecut vreo 45 zile pana mi-a venit, iar de luni de cand mi-a venit imi curge doar cateva picaturi pe zi. Curge de parca ar fi a 6-a, a 7-a zi si mama ma zapaceste ca poate am ramas insarcinata dar nu cred pentru ca ma gandesc ca daca eram nu mai curgea nimic si nici nu am nici un fel de simptome desi a trecut vreo luna de la ultimul contact. Voi ce credeti? Prefer sa raspunda persoanele care chiar stiu.

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu ai cum să fii însărcinată, dat fiind faptul că v-ați protejat ambele dăți.
Ar fi bine să faci o vizită la medicul ginecolog, căci s-ar putea să fie vorba de vreo răceală sau un chist ovarian.
Baftă!

3 răspunsuri:
| ioanadanny a răspuns:

Am intalnit si eu probleme asemanatoare ca ma stresa si pe mine.am patit-o si eu si m-a tinut 6 zile.prima zi erau usor o pata noapte nimic.a doua zi iar la fel si a continuat asa 5 zile.s-a oprit iar peste o luna mi-a venit normal.nu ai de ce sa iti faci griji.

| Rain_1754 a răspuns:

Daca v-ati protejat, nu s-a zgariat/rupt/spart/miscat/iesit prezervativul si in plus ai si menstruatia iregulara, la ce-ti mai bati capul? Stai linistita happy Si. da. Daca era sa fii insarcinata, nu-ti mai venea deloc.

| Irinka a răspuns:

Protectia niciodata nu e 100 % eficienta,dar cum zici ca totusi ai avut citeva picaturi nu prea cred ca esti insarcinata, dar cel mai corect si bine dupa parerea mea ar fi sa iti cumperi un test, nu e atit de greu sa il faci si te va scapa de ginduri si dubii... sper ca te-am ajutat