| anonim_4396 a întrebat:

Deci sa va intreb tot am auzit de sex virtual sau sex prin telefon ziceti-mi si mie ca is curios cum se face.

8 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Dacă telefonul prietenei tale are vibraţii, e ok. Îł poate cupla la un handsfree şi aşa rămâne şi cu mâinile libere şi cu vibraţiile. big grin

| Pho3nix a răspuns:

Sex prin telefon?
Va credeti in Matrix?

| Pho3nix a răspuns:

Scoti penisul, apoi il bagi in difuzorul telefonului. Prietena ta asteapta sa iasa penisul de pe ecran si apoi FIRE IN THE HOLE.
Apropo, nu uitati sa va protejati.

Cum naiba sa pui intrebari atat de timpite? Doamnee...

| GdX a răspuns:

NU stiu dar cred ca e vorba de excitare prin vorba tu o freci si o gagica iti spune vorbe dulcilaughing habar nu amlaughing ia sa incerci.

| gheorghita a răspuns:

Buna sex prin telefon se refera, ca vorbesti la telefon si va spune-ti lucruri indecente, iar voi va stimulati singuri gandindu-va ca este el/ea acolo. Sex virtual cand este ea acasa, si vorbiti pe mess, eventual iti da si webu'

| mosu_9772 a răspuns:

Nu stiu n-am incercat si nici nu vreau pentru ca nu as simti nici o placere mai placut e contactul direct

| vladix a răspuns:

Cum am mai zis...Vai de curu' nostru! Cat de prosti suntem si ce ne preocupa.

| zumk1 a răspuns:

Daca faci prin internet pune. ti un antivirus bunwhistling