| InYourMind a întrebat:

Deci sâmbătă seara a fost ziua unui prieten cu care vorbesc și cu care sunt colega de liceu și ne înțelegem super bine -Laur- și na, am mers cu încă 2 fete una prietena mea alta sora lui ca iubi n-a putut sa vina.

Nu zic ca n-am băut ca am băut ceva dar nu foarte mult, 4 beri si 3 shoturi, dar nu e mult zic eu. Și am dansat mult apoi îmi era sete, am băut, el a adus niste beri, am stat am povestit una alta, m-a chemat la el în camera ca era muzica, gălăgie în sufragerie ca are casa mare și a vrut sa-și facă ziua acasă.

Dar după un timp când s-a terminat berea s-a apropriat de mine mi-a pus mana pe picior și a zis ca ii place rochia mea ca imi face sânii sa para mai mari, ca am picioare frumoase și apoi m-a sărutat și m-am excitat și l-am sarutat si eu și l-am lăsat sa ma dezbrace și m-am culcat cu el.

Nu asta e problema ca mi-a plăcut chiar dacă știu ca nu e bine ca îl iubesc pe iubi și nu stiu ce sa fac dacă afla ca are cum sa afle ca fratele mai mare a lui Laur lucrează cu el și era si el acasă și ma tem dacă a aflat și ii spune lui iubi, ce fac? Ajutor sad

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă află iubi să îi spui așa.
Că aveai la bord 4 beri și 3 shoturi, și că a fost un incident care avea asta la bază, dar că tu pe el îl iubești, dar nu oricum, ci pentru toată viața.
De ce spun asta, și de ce nu te acuz deloc pentru ce ai făcut.
Povestești așa de simplu și așa de captivant, încât eu zic că ai un talent mare, de a-ți trăi viața în primul rând. Se simte cât ai fost de fericită. Momentele fericite sunt rare în viață. Era păcat să ratezi momentul. Ce va fi, va fi. Așa spunea și Gengis Khan.
Iar iubi dacă te iubește, te va ierta, căci el știe că tu îl iubești foarte mult.

| sadrian46 a răspuns (pentru sadrian46):

Eu chiar m-am gândit, că decât să afle de la alții, să îi spui tu cât mai repede, că atunci o să aibă încredere în tine, că tu nu îi ascunzi nimic.

| InYourMind explică (pentru sadrian46):

Da dar na problema e ca el cam e gelos și na mi-e frica ca dacă devine violent și atunci nu știu ce sa fac

| IAR a răspuns (pentru InYourMind):

Vezi ca sadrian46 face misto de tine, daca ii spui asa ceva pa relatie, daca ti-a placut p... suporti consecintele, cauza si efect.

| InYourMind explică (pentru IAR):

Nu te cred tongue

| sadrian46 a răspuns (pentru IAR):

Dta, IAR, mă interpretezi greșit. Eu ca și Isus, educ oamenii cu paradoxuri. Nu mă așteptam să urmeze sugestia mea, ci, cu ajutorul ei, să vadă realitatea sub alt unghi, sub altă lumină.

| sadrian46 a răspuns (pentru InYourMind):

Atunci, acum e momentul să tranșezi, să tai.
Un gelos violent, e mare pacoste la casa omului, la prima violență, ca să fie și ultima, îi poți spune la reve-ntinde-o.

| mihai69 a răspuns:

Faci cu amândoi.

| TheGentleman a răspuns:

Oh, da! Isus sigur a zis să-și trăiască viața că momentele fericite sunt puține. Isus a spus: „Du-te și nu mai păcătui" (In. 8:11)

De asemenea, a mai spus: „Dar Eu vă spun că oricine îşi va lăsa nevasta, afară numai de pricină de curvie, îi dă prilej să preacurvească; şi cine va lua de nevastă pe cea lăsată de bărbat, preacurveşte." (Matei, 5:32)

Asta, ca să vedeți cât de mare teolog este sadrian, care spune că educă oamenii ca și Isus

| Mkeynes a răspuns:

Daca il iubeai nu te futeai cu cine se dadea la tine

| lorena1gianinak a răspuns:

Eu îți recomand Jägermeister. Trecând peste asta, nu ești cam mica pentru bautură și sex? Faptul ca tu ai un iubit și ai făcut sex cu altul nu te face o iubita loiala. Ce sa faci? Sa tragi o învățătură din chestia asta. Înțeleg ca erai în stare de ebrietate dar chiar și atunci puteai sa faci ceva. Dacă el nu băuse nimic înseamă ca a fost greșeala lui, dar și a ta. Eu zic sa lași petrecerile, shot-urile, berile, sexul. Începe școala asa ca pune mana pe o carte de gramatica. Încă ceva: dacă tu ai făcut asta cu băiatul care nu era iubitul tău e posibil sa le povestească celorlalți ca și cum ai fost prostituata lui pentru o noapte.asa ca ai grija!

| mihai424 a răspuns:

Problema nu e ca l-ai inselat pe iubi ci problema cea mai mare e ca ai ucis limba romana de tot laughing

| InYourMind explică (pentru mihai424):

Bine, acum poți pleca