| ellabutterfly a întrebat:

Hei, sunt noua pe aici. Am nevoie de o parere-doua.; D

Deci... Acum 4 saptamani am dansat cu un tip pe care il stiam sa zicem din vedere, si ne-am si sarutat. M-a condus acasa si mi-a tot povestit ca nu are prietena si ca ar vrea sa isi gaseasca una. A doua zi a intrat pe mine pe messenger si mi-a zis ca s-a simtit bine cu mine, si ca sarut foarte bine. De atunci, in fiecare sambata m-a condus acasa de la club si ne-am si sarutat. Mereu imi zicea in club sa intru pe el pe messenger ca sa mai vorbim a doua zis sau asa. El nu prea intra pe mine pe messenger, doar eu pe el. De sunat nu ma suna, ca nu are credit, dar daca il sun eu vorbim mult...

Intrebarea mea este daca ma place...

Scuzati-ma daca pun intrebari aiurea, sunt putin confuza big grin

Kisses:*

Răspuns Câştigător
| denisa0906 a răspuns:

Profitawinking be sure

9 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Hmm, cam dai dovada de naivitate. Pune-l pe el sa te caute, sa vezi cu adevarat daca vrea si are intentii bune.

| gigiro a răspuns:

Nu te place. S-a dat la tine cum se zice, te-a incercat cu un sarut, ai acceptat cam usor, totul e o bla, bla, bla. Intreaba-l pe tatal tau ce a simtit cana a sarutat fata de care s-a indragostit (mama s-au alta). Intreaba-l daca a scris fetei pe care a iubit-o, sau numai i-a promis si nu si-a tinut promisiunea(de, pe vremea aceea ne se intra pe mess) Va grabiti, confundati placutul cu iubitul, nu intelegeti ca trebuie sa respectati si sa fiti respectati.totul e prea repede si prea superficial.DE aceea si multe lacrimi, suferinte, chinuri.

| dragutza a răspuns:

Te place cu siguranta!

| MikyMi a răspuns:

Cred ca te place.altfel n-ar sta cu tine si nici nu te-a conduce acasa.parerea mea.

| ChibiRose a răspuns:

Logik. Vrea sa fie cu tine, LOL

| ellabutterfly explică:

Ideea e ca de cate ori se intalneste cu parintii mei ii intreaba de mine; sambata trecuta a preferat sa stea cu mine in club decat sa mearga cu prietenii lui in alt club. :S

| ellabutterfly explică:

S-a rezolvat... ne-am cuplat blushing

| dianna_2063 a răspuns:

Pai ai dansat cu el, si v-ati sarutat! pai te poate te place. dar vrea sa vada daca tu il placi pe el...probabilthinking

| andra24 a răspuns:

Buna.Parerea mea este ca daca un tip te place el face pe galantul adica te suna te cauta bineinteles daca e interesat. daca nu atunci normal profita de persoana ta in sensul sa se arate tare si mare in club in fata amicilor sai. Sfatul meu e unul si bun.Nu il mai cauta nici tu.lasa-l sa vezi daca te va cauta el. daca va fi interesat te cauta daca nu atunci lasa-l mergi inainte cu viata ta.baieti frumosi mai sunt.Bafta!