| AlecsLexx a întrebat:

Deci scuzati categoria, dar e cea mai vizitata. Sa incepem: Am vrut sa schimb monitorul cu plasma pentru a ma uita la un film, dar in momentul in care am cuplat plasma ecranul calculatorului a devenit galben-verzui. Crezand ca e de la plasma l-am pus din nou pe monitor, dar problema persista. De la ce poate fi si cum poate fi tratat? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| bodysun a răspuns:

Ori de la cablu ori de la placa video a calculatorului. funda?

1 răspuns:
| AlecsLexx explică:

Cum cablul l-am schimbat e placa. Deci... funda.