| Gabsbwi a întrebat:

Deci,se apropie ziua crush-ului (e fata).Si ea are iubit, e colega mea de clasa.Credeti ca ar trebui sa iau un cadou? Eu as vrea sa ii iau.Ce parere aveti? si ce cadou sa-i iau.Eu m.am gandit sa-i iau ceva mare din plus si o gramada de dulciuri

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand ar fi indicat sa te interesezi foarte bine daca poti proceda asa, pentru a te asigura ca prin gestul tau nu-i produci de fapt un rau/necaz in loc de bucurie. S-ar putea sa te trezesti ca iubitul ei te bate cu cadourile tale pana iti ""suna apa-n cap""cum se spune, mai ales daca este un tip putin mai gelos. laughing

| vocea a răspuns:

Da, este bun cadoul cu ersuletul din plus, fete il adora, ppoti sa ii iei dulciuri sau o bratara, o rochie, bafta.

| danutzu96 a răspuns:

Gestul e frumos, dar vezi sa nu iei bataie de la iubi.