| gab0ru a întrebat:

M.am despartit de prietena mea dar totusi as vrea sa ii fac un mic cadou. Ce parere aveti de o cutie de bomboane si un trandafir alb sau galben?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai specificat, pai ideea cu bomboanele si trandafirul mi se pare buna, alege alb ( culoarea sinceritatii) sau si cel rosu (culoarea pasiunii) si spune-i verde in fata, bine, acum depinde si motivul despartirii, bafta!

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nu fi fraier

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Poza e dupa ce ai facut sex oral iubitei?

| ywar a răspuns:

O bomba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are rost sa ii mai faci cadouri daca sunteti despartiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ca si cum iti ceri scuze si ai vrea sa te impaci cu ea.

| gab0ru explică (pentru anonim_4396):

Pai cam asta as vrealaughing

| gab0ru explică (pentru anonim_4396):

Pana la urma rosu sau alb?

| anonim_4396 a răspuns (pentru gab0ru):

Alb! big grin

| gab0ru explică (pentru anonim_4396):

Ok,multumesc mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru gab0ru):

Nu ai specificat, pai ideea cu bomboanele si trandafirul mi se pare buna, alege alb ( culoarea sinceritatii) sau si cel rosu (culoarea pasiunii) si spune-i verde in fata, bine, acum depinde si motivul despartirii, bafta!