| cosmina98_7417 a întrebat:

Deci stiu ca marirea sanilor inseamna punerea de silicoane, dar micsorarea lor ce inseamna?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Tot chirurgia estetica rezolva si asta.
Interventia de reductie mamara presupune indepartarea unei portiuni din glanda mamara (portiune cu dimensiuni variabile, in functie de volumul initial al glandei).

3 răspunsuri:
| NuamnumesuntANM a răspuns:

Scaotere de silicoanelaughing

| RockTheNation a răspuns:

Taierea lor laughing

| Irina89 a răspuns:

Eu aveam niste sani extrem de mari. Da stiu ca multe fete isi doresc sani, insa la mine dimensiunea era exagerata. Nu mai spun de durerile de gat, de spate care erau din ce in ce mai profunde, plus iritatii. Ce sa mai spun, am trecut prin clipe de cosmar din cauza sanilor mei, deja nu mai suportam. O prietena mi-a sugerat sa fac o operatie estetica de reductie mamara, eram foarte sceptica la inceput, pana cand am gasit un doctor extraordinar. Dr. Calin Dobos a fost cel care m-a operat, iar rezulatele sunt uimitoare, iar vindecarea a fost, din fericire, fara complicatii. Pentru cele care sunt in situatia mea va recomand sa mergeti la dansul si cititi intai despre procedura pe http://www.drdoboscalin.ro, veti inteleg mult mai bine pasii operatiei.