| SexyChick a întrebat:

Deci.sunt asa confuza, nu stiu ce mai simtstraight face azi m-am intalnit cu fostul meu prieten la care am tinut cel mai mult. m-a luat in brate, m-a pupat, am stat de vorba.Eu numai simteam nimic pentru el, credeam ca l-am uitat complet de cand stau cu baiatul asta A dar ma tot gandesc intruna la el de azi crying nu stiu ce mai simt pentru el, cred ca inca mai tin si la el, dar tin si la actualul.Vi s-a intamplat sa iubiti doi baieti/fete in acelasi timp? Ce ar trebui sa fac? relatia cu actualul numai merge asa bine, am impresia ca sta cu mine doar sa se afiseze cu mine si pentru sex...mentionez ca stau cu el de 2 luni si ceva si de R[fostul] sunt despartita din februarie. Nu stiu ce sa mai fac, sfatuiti-ma va rog! Multumesc anticipat! :*

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Fă ce crezi tu, că este mai bine, pentru tine. Ca să dai sfaturi corecte, trebuie să știi foarte multe despre subiectul respectiv.

| Raul_7987 a răspuns:

Pai incearca sa te impaci cu fostul daca ma ti la el.

| BlackWhite a răspuns:

Fa ce iti spune inima si sigur il vei alege pe cel potrivit ...si daca tot ziceai ca relatia ta cu actualul numai merge bine...eu votez pentru fostulwinking Bafta

| Anculina a răspuns:

Fostul iti lipseste foarte mult...si daca cu actualul nu te intelegi prea bine, despartate de el.si incearca sa te impaci cu fostul!