| Alin1337 a întrebat:

Deci sunt cu o fata si ma duc in oras cu ea, despre ce sa-i vorbesc? ca sa-i starnesc interesul?

Răspuns Câştigător
| deontologul a răspuns:

Deontologic ar fi sa spui glume, subiecte comune sau pur si simplu sa ii areti ciocanu.

6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Trebuie sa o cunosti intai si apoi stii sigur ce-i starneste interesul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa vorbesti despre ea ca sa aflii ce-i place, asa vei gasi lucruri in comun (poate) si o vei cunoaste mai bine. Bafta

| LaFleurBelle a răspuns:

Glumiti, vorbiti laughing nu stiu... eu asa fac big grin si intalnirile decurg f bine. Succes!

| tAgJaCk a răspuns:

Despre doamna maica-ta...sigur o sa fie interesata! thumbs up

| R73 a răspuns:

Sa afli ce o intereseaza pe ea ca daca o sa vorbesti numai despre tine o sa creada ca esti un om care SUFERA DE EL INSUSI

| Alin1337 explică:

Multumesc tuturor in afara de JACK nu suferi ok?