| CastorR a întrebat:

Deci, tocmai am aflat de la prietenul meu cel mai bun ca fata cu care e ma place pe mine mai mult decat pe el. Chestia ciudata e ca tocmai de la el am aflat. Dar eu, cand el era cu ea, ii dadeam tot felul de sfaturi bune ca sa ramana cu ea dar el nu le asculta, si i-am spus ca daca ea il paraseste pe el pentru mine eu nu o sa accept. L-am intrebat pe prietenul meu daca s-ar supara daca as spune "Da" iar el a spus ca oricum nu-i mai pasa de ea si ca pot sa spun "Da" ca nu o sa se supere pe mine. Eu sincer nu stiu, odata ca o plac putin, dar am mai fost cu ea si mereu m-a parasit. Care e

parerea voastra? Deci ce ar fi cel mai bine sa-i spun "Da" sau "Nu"?
Dar totusi nu vreau sa pierd o asemenea oportunitate!
Inainte sa raspundeti uitati-va la raspunsul prietenului meu @epravobot la intrebarea ascesta.
http://www.TPU.ro/......l-chestia/
Multumesc pentru ca m-ati ascultat. Funda!

Răspuns Câştigător
| PinkLife_8615 a răspuns:

Parerea mea e sa-i spui nu pentru ca este genu de fata care schimba prietenii ca pe sosete si se plictiseste repede de un baiat.Sincer ar fi pacat sa ajungi sa o iubesti apoi ea sa se desparta de tine si tu sa suferi...
Parerea mea

2 răspunsuri:
| Onitzz a răspuns:

Nu merita sa-i spui da.
si oricum prietenul tau spune ca nu-i pasa dar o sa-l deranjeze daca va vede impreuna si s-ar putea sa strica o prietenie frumoasa
nu merita sa va certati din cauza unei fete. sunt milioane ce naiba? laughing