| Anndrey99 a întrebat:

Prietenului meu cel mai bun i-a placut de o fata si ea la placut pe el. Nu au fost impreuna, dar acum ei spun ca au ramas doar BFF(best friends forever) iar mie imi place acum de ea. Fata nul mai place pe el dar el cred ca da, si cred ca s-ar supara daca ar afla ca sunt cu ea. Ea bate multe apropouri ma ia in brate... Whatever. Cum as putea proceda sa nu se supere prietenul meu cel mai bun si cum sa o abordez direct.

Răspuns Câştigător
| P4ul a răspuns:

Pai I zici pur si simplu la prietenul tau ce simti pentru fosta lui iubita. Si el cred ca te va intelege.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat