| PopaIoana a întrebat:

acum imi place de un baiat. I-am spus prietenului celui mai bun al lui I sa-l intrebe pe I daca ii place dee cineva si a spus ca da, insa nu de mine ci de o alta fata. De la prietenul celui mai bun al lui I, sa aflat in toata clasa ca mie imi place de I, inclusiv I a aflat. L-am tot vazut ca se uita la mine in pauze.insa cand l-a intrebat un alt prieten de-al lui pe el daca nu cumva vrea sa stea cu mine ( nu eu l-am pus sa intrebe) sa iutat la mine, a zambit si dupa aia a spus nu. Ma gandeam sa vorbesc cu el pe mess si sa-i spun ca de fapt nu-mi place de el(fie daca imi place), insa nu stiu daca procedez corect. Va rog ajutati-ma. Dau fundita.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate e timid si de aia nu a vrut sa sta cu tine, da tu intra pe mess si vorbeste cu el, spune-i ca iti place de el,si intreaba-l daca si lui ii place? e pacat sa nu te combini cu el,daca il placi,poate te place si el,nu ai de ce sa te iei dupa altii,intreaba-l pe mess, vezi ce iti zice. Sper ca te-am ajutat, si bafta! sa imi trimiti si mie un raspuns, daca v-ati combinatwinking big grin papa!