| teodoradiana a întrebat:

Deci, TPU, in primul rand buna, in al doilea rand intrebarea mea este: acum in jur de 3-4 ani am cunoscut un baia, baiatul celui mai bun prieten al tatalui meu, suntem prieteni foarte buni si mereu mergem impreuna la mare, dar de o luna am inceput sa simt ceva pentru el, nu stiu cum s-a intamplat, s-a schimbat dintr-o data si... nu stiu ce sa fac... imi puteti da niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| swettylove a răspuns:

Incearca sa te apropii mai mult de el, sa ii dai de inteles ca il placi si vezi daca raspunde si el cu aceeasi apropiere inseamna ca te place si el si puteti avea o relatie happy

4 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Te-ai indragostit! Ce ai vrea sa faci? Intreaba-l daca vrea sa fie iubitul tautongue

| Clarity a răspuns:

Poi daca mai mergeti intr-o excursie, imbatate si tzucal tongue, daca nu spune-i ca tii drag de el si incearca sa te apropii.

| Pysu a răspuns:

Te-ai indragostit, eu zic sa te combini cu el.winking

| adifox a răspuns:

Pai ce mai pierzi timpul? abordeaza direct problema ii spui verde in fata ca ti s-au cam aprins unele beculete cand il vezi si il intrebi daca crede ca ar vedea vreun viitor pentru voi doi. ce sa mai umbli cu subintelesuri care ar putea dura ani... avand in vedere ca va cunoasteti si poate va permiteti destul de multe.
transeaza problema direct fara ezitare si ai sa ai raspunsul corect. bafat si noroc!