| faster22 a întrebat:

Deci treaba sta in felul urmator:in seara asta am avut prima intalnire cu o fata ft draguta.Am iesit prin parc cu ea inca o prietena de a ei si eu cu un prieten am fost am baut cate un suc am stat de vorba cat am putut pentru ca prietenei ei ii mergea gura non-stop.In fine atmosfera devenise cam plictisitoare asa ca i-am propus sa o conduc spre casa pentru ca aveam si eu niste treburi de rezolvat.Am ajuns in fata casei am mai stat putin de vorba si cand a fost sa plec vroiam sa o sarut dar nu stiam ce sa fac am zis ca e mai bine sa nu gandindu`ma ca o sa o fac la a doua intalnire asa ca ne-am sarutat prieteneste pe obraz si am plecat.Credeti ca pot sa mai obtin si a doua intalnire de la ea? Si cum ar trebui sa ma comport cu ea sa o fac sa ma placa?

5 răspunsuri:
| Marius2011 a răspuns:

Poi ai facut bine ca nu ai pupato direct p buze.ea nu o sa te creada un repezit.dar tura viitoare iesiti doar voi 2 alfel stau lucrurile cand sunt 2 fata in fata 'nu tot orasu" dupa voi, ce e important fi grijuliu ai grija ce vb daca esti badaran se duce toata atmosefera. si da eu zic ca mai poti obtine si a doua si a 3-a si a 4-a happy bft

| Alexaa_4438 a răspuns:

Daca radea nu cred ca s-a suparat, cotul a fost ceva de genul "ok mai faci o glumita-2 dupa te opresti "

| Alex_2905 a răspuns:

Frate nu stiu eu le pup din prima big grin si merge big grin pai spre ex eu st din craiova si prietena din calafat si cand am fost la ea nici buna nu i-am zis ca i-am si luat luciul d p buze big grin acum cum vr tubig grin

| Laura_6128 a răspuns:

Eu zic ca e foarte bine cum te-ai comportat cu ea si ca sigur vei obtine si a doua intalnire:*!

| faster22 explică:

Pai cand am vazut cat poate sa vb prietena ei am inceput sa ii iau putin la misto prietena cum s`ar spunde lucru care o facea pe ea sa rada dar imi mai dadea si cate un cotlaughing