| AntoniaCorina a întrebat:

Hei. Ieri am iesit cu un baiat...prima noastra iesire (doar noi2). Eram in curtea casei lui, era singur acasa. Am stat acolo vreo 2-3 ore, am vorbit, ne-am uitat la poze pe telefon, am ras, etc. Apoi el m-a luat de talie si m-a pus la el in brate (el era pe un sezlong) si m-a sarutat de mai multe ori, apoi am mai stat asa imbratisati, am vorbit, am raslaughing Noi ne cunoastem de prin noiembrie de pe facebook si am mai iesit de vreo 3-4 ori cu niste prieteni comuni. Prin iarna l-am intalnit prima data fata in fata, cand am fost la un film acasa la o prietena comuna. El parea ca ma place si atunci...insa dupa am mai vorbit pe facebook doar vreo saptamana, cam asa, apoi nimic. Si a venit si vara, si ne-am intalnit din nou, am iesit de vreo 3 ori, am inceput iar sa vorbim pe facebook. De precizat si ca mi-a mai propus sa iesim doar noi si atunci in noiembrie, si acum, vara asta, si l-am tot refuzat.
Intrebarea e: e...nu stiu cum, ciudat, aiurea, deplasat, ca ne-am sarutat la prima intalnire "oficiala"? Avem 16 amandoibig grin

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Bravo mai, a prins omul curaj si te-a tratat corect si tu te-ai simtit femeie.

Tine de relatie, intretine-o iesiti mult, distrati-va pupati-va faceti-va declaratii, petreceti mai mult timp impreuna, dar incearca sa mai amani nitel inceperea vietii sexuale si fa-o doar atunci cand valoarea ei de amintire va fi la scorul corect. happy

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pare ok tipu. Da, e cam ciudat, dar depinde de tipul respectiv. eu zic să încerci dacă vă placeţi reciproc.

| unarab40 a răspuns:

Unsarut inseamna o lipire de dragoste si un fun care va trebuia si s-a exprimat prin sarut dulce,, nu te abtine,, dar ai grija la urmatorul pas

| Azµre a răspuns:

Mai creșteți, e bine totuși că a fost doar atât...

| GreenBubble a răspuns:

Exista persoane care saruta la prima intalnire si persoane care nu saruta la prima intalnire, nu e nimic ciudat sau deplasat in astalaughing) adica...nu e ca si cum at fi facut sex la prima intalnire sau ceva de genul`...ziclaughing))

| ElleAhx a răspuns:

Daca el te place si tu il placi. nu vad care ar fi problema thinking big grin

| uiteasa a răspuns:

Nu este ciudat. daca asta ati simtit atunci este f bine! asta e cel importnt lucru sa faci ce simti pe moment, sa fii spontan doar asa poti simti ca iti traiesti viata..desigur unele situatii cer sa fii calculata happy

| miraflo a răspuns:

Te place!