| fourteenapril94 a întrebat:

Deci, va povestesc pe scurt:

Imi place de un baiat de la mine din scoala si problema e in felul urmator, a avut treaba cu politia daca ma intelegeti ca a batut multi din scoala de la mine in fine si pe un coleg de al meu, si mi-a si spus diriga ca nu e de mine ca nu se poate controla si ca e un animal atunci cand se enerveaza... de incredere nici eu n-as avea incredere in el dar stiti cum sunt unele fete/femei vor sa se simta protejate si iubite.

Help!

Răspuns Câştigător
| KillingIsMyHobby a răspuns:

Găsește-ți un băiat inteligent, sensibil și romantic, nu o brută. El nu-ți va putea oferi dragostea de care ai nevoie, deoarece e orbit de violență. Iar dacă nu dorești să renunți la el, va trebui să te familiarizezi cu modul lui de viață.

7 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Eu zic sa gasesti unul care se si drogheaza. Ala e si mai cool ca asta

| Cristian969 a răspuns:

De ce nutı gasestı unu puternık şi ın aceiaşi timp calm+deştept.happy2 in 1.eu cred ca se gaseste unu pe acolo.

| Zabbyel a răspuns:

O fi el draga "animal" dar cu tine sigur o sa fie bland love struck
acordai sansa love struck

| December a răspuns:

Daca-ti trebuie un golan e alegerea ta. Daca crezi ca va fi bland si atent cu tine te inseli.

| kagome17 a răspuns:

Ai putea incerca sa fi cu el, poate il poti schimba si sa nu mai fie asa violent dar mai bine ar fi sa iti gasesti pe alcinevacare sa fie potrivit pentru tine. Chiar daca pe asta il simpatizezi vor mai fi alti pe care sa ii simpatizezi...ai grija

| eevvaa a răspuns:

Cred ca merita sa incerci mai ales ca il simpatizezi daca vezi ca nu e ok pur si simplu il lesi ..Succes!

| Alesu a răspuns:

Da asa este poti sa iti gasesti unu destept frumos amabil bun cu fetele si un om de cuvant nu ca animalele astea din ziua de azi asta e sfatu nostru pentru tine