| Mai Tare Ca Un Drog a întrebat:

Deci va rog ajutati.ma am de ce sa imi fac griji? Am citit cazuri asemanatoare, dar e posibil sa imi fi ramas urme de sperma pe mana de la prietenul meu, dupa care fara sa ma spal pe maini am folosit toaleta! Adica observ ca sunt destule fete care isi fac griji, Un raspuns concret? Mersi

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Teoretic, riscul este foarte mic, aproape neglijabil. Fa-ti un test de sarcina ca sa inchei problema. Ce ma sperie pe mine este ca voi, fetelor, nu aveti notiuni elementare de igiena. Este absolut obligatoriu sa te speli pe maini inainte de a folosi toaleta, ca altfel te alegi numai cu boli, atingandu-ti organele genitale cu mainile murdare. ma intreb acum, dupa ce folositi toaleta, va spalati pe maini?

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Sperma nu pateaza pielea. Daca ai intr-adevar motive sa te ingrijorezi in privinta sarcinii fa-ti un test dupa doua saptamani, si apoi inca unul dupa trei, dar nu sta toata ziua tensionata, mai bine intrerupi viata sexuala daca nu ti-o poti asuma inca.

| tyana a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata daca nu a existat un act sexual propriu-zis. Dar asa cum spune si cristacheceliute fa-ti teste de sarcina pana te linisteti.Si daca vrei sa ai o viata sexuala lipsita de griji foloseste prezervativul.

| Barajag a răspuns:

Ai procedat gresit, de acum incolo tine la igiena ta, mai ales ca esti fata, normal ca, celelalte isi fac griji, dar cu toate ar trebui sa fiti precaute.Ai grija de tine si bafta!

| Tso a răspuns:

@Brigaela. - Daca nu se spala inainte, ce rost ar mai avea sa se spele si dupa? E criza. Si de servetele si de apa si de sapun.

Si tu, mai miss, o carticica de anatomie, ceva, sa aflii cate ceva despre " Cum se nasc bebelusii"? Asta doar asa, de curiozitate, sa nu te mai sperii din nimic. Ma rog, aproape nimic.

| madalykuka a răspuns:

Nu ai sansewinking adica un spermatozoit nu are atata putere sa reziste pana cand te-ai dus tu la toaleta iar dupa sa mai si ajunga prin vagin si alea alea laughing
dar daca chiar te-ai speriat si iti faci probleme ai putea sa-ti faci un test de sarcinawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi credeti ca este atat de usor sa ramai insarcinata? laughing