| pink_3524 a întrebat:

Hei TPU happy. sa va spunhee hee
deci. azi am fost pe la prietenul meu si ne-a apucat chefu de harjonealahee hee big grin si am facut noi nebunii pe acolo
si el si-a dat drumu pe o mana si pe picioarele mele. si m-am sters eu cu un servetel dupa cand m-am spalat pe maini mi-am dat cu mana putin umeda pe acolo sa ma spal si dupa iar m-am sters cu un servetel. si a durat ceva timp cam 5 minute sau mai mult si daca ar fi ramas sperma pe acolo s-ar fi uscat nu? in fine. dupa am avut parte de un sex oralhee hee
si inainte mi-a sarutat picioarele pe acolo si dupa a trecut la treaba laughing dar ma gandeam. dar ar mai fi ramas sperma pe acolo, si el luand-o pe bot si facandu-mi mie acolo *** big grin as putea ramane insarcinata? intreb si eu... ca na. orice e posibil.

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

In primul rand vorbeste si tu ceva mai frumos, ca daca X user te jigneste nu trebuie sa te cobori si tu la un nivel ataaat de jos...(sau esti deja acolo?).

In al doilea rand nu cred ca e posibila o sarcina, dar ai si tu grija mai multa la igiena si nu mai detalia atata ca sunt si copii de 8-12 ani pe aici.

| FuckOnCocaine a răspuns:

Petardo! Sper să rămâi gravidă și să te spargă maică-ta!

| pink_3524 explică:

Suge-o! laughing
sper sa ramai tu impotent ( daca esti baiat ) si sa ti se usuce
sau daca esti fata sper sa ti se atrofieze p*ZDA! laughing)

| bellaalexza a răspuns:

Nu cred ca ar fi o problema pentru ca te-ai spalat p maini inainte laughing nu :-W in fine stai linistita happyhappy

| anonima_8588 a răspuns:

Nu cred ca e posibil asa ceva.sa rami gravida xa ia ramas sperma pe linba lui(hehe)