| anonim_4396 a întrebat:

Deci vreau sa imi spun povestea si nu vreau comentarii stupide mai bine abtineti.va cei fara sentimente! eu ma duc la karate in fiecare sambata si duminica si e un baiat pe care cum l.am vazut mi-am dat seama k il plac. dupa a mers cu senseiu(antrenoru de karate) si el pana acasa si mai vb de una, alta si nu stiu cum sa fac sa mai intru in vorba cu el, am mai obs k se uita si el mai mereu la mine, dar eu nu stiu cum sa fac. ziceti. mi si mie niste fraze din astea de agatat ceva sau parerile voastre conteaza mult ca nu prea stiu cum sa il abordez, sa intru in vb cu el.chestiifundita pentru cine imi da un sfat bun! si ii cunosc numele, iar el e cel mai bun elev la karate nu vine sa invete. sta mai mult pwe bank si nu stiu ce sa fac k eu nu stiu ca nu o sa pot sa ma duc la nesfarsit la karate k pana la urma sunt si aia niste bani, si chiar da nu mai sunt inscrisa pot sa ma mai duc mai rar, dar sa stau pe bank nu sa practic si sambata asta sau duminica trebuie sa fac cumva sa ii vorbesc desi chiar nu am curaj desi el e cu un an mai mare decat mine.

2 răspunsuri:
| adyyy77 a răspuns:

Cerei id de mess si vb pe mess ca acol sigurat o sa ai mai mult curaj si ii propui sa va intalniti sau ii bati un apropo... bft happy

| sensibilul a răspuns:

Pai iai id de mes spune-i cal simpatizezi vorbeste romantic glumeste
intreaba-l ce fel de fete ii plac si atunci e momentul sa il intrebi daca ii place de tine. Iti urez bafta