| anonim_4396 a întrebat:

Deci vreau sa imi spun povestea si nu vreau comentarii stupide mai bine abtineti.va cei fara sentimente! eu ma duc la karate in fiecare sambata si duminica si e un baiat pe care cum l.am vazut mi-am dat seama k il plac. dupa a mers cu senseiu(antrenoru de karate) si el pana acasa si mai vb de una, alta si nu stiu cum sa fac sa mai intru in vorba cu el, am mai obs k se uita si el mai mereu la mine, dar eu nu stiu cum sa fac. ziceti. mi si mie niste fraze din astea de agatat ceva sau parerile voastre conteaza mult ca nu prea stiu cum sa il abordez, sa intru in vb cu el.chestiifundita pentru cine imi da un sfat bun! si ii cunosc numele, iar el e cel mai bun elev la karate nu vine sa invete. sta mai mult pwe bank si nu stiu ce sa fac k eu nu stiu ca nu o sa pot sa ma duc la nesfarsit la karate k pana la urma sunt si aia niste bani, si chiar da nu mai sunt inscrisa pot sa ma mai duc mai rar, dar sa stau pe bank nu sa practic si sambata asta sau duminica trebuie sa fac cumva sa ii vorbesc desi chiar nu am curaj desi el e cu un an mai mare decat mine. t4

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu ti-am spus cum sa faci dar daca nici asa nu ai curaj risti sa il pierzi, alta se inainteaza si ramai cu gura cascata.

| harciog a răspuns:

Mai fata, voi va aflati acolo pentru a face sport, pentru a va insusi un anumit stil care de multe ori se adevereste ca este un mod de a trai iar tu faci marea greseala sa crezi ca va prezentati acolo pentru futinguri.

| 0IoAnA0 a răspuns:

Sincer si eu am avut aceeasi problema cam acum un an si uite ce am facut: l.am rugat pe antrenor sa faca cumva sa ma trimita sa fac ceva cu el sau sa fim undeva mai singuri. si a doua zi ne-a trimis pana la naiba-n prasnic sa ii aducem ceva de la un magazin. nici nu am iesit bine din sala ca am si inceput sa ne cunoastem. si acum ghici ce : sunt cu el...deci la mine a mers astalaughing. incearca si u poate merge si la tinebig grin. bafta!happy

| BraticeviciBogdan a răspuns:

Unde ai invatat sa scrii?

| ilovemilka a răspuns:

Incearca sa fii tu insutiwinking

| sorina98 a răspuns:

Nu stiu dar eu zic sa il inviti sa va plimbati. spui si tu ca te-ai plictisit si ca ai vrea sa va plimbati. daca si lui ii place de tine o sa accepte daca nu inseman ca nu ii place si ar trebui sa o lasi balta si sa iti gasesti pe altcineva. fundita?

| MarenKing a răspuns:

Deci nu-s daca iti e de folos depinde ce varsta aveti:1.incearca sa gasesti ceva in comun sa vb. 2. ar trebui sa iti faci curaj si sa te duci anga el pe banca si sa icerci sa te imprietenesti cu el. 4. daca sta in acelasi cartier cu tine bagate si u in jocerile care le joca ex:prisele, baba oarba, ascunselea etc. Sper ca ti-a fost de folos si ca se va rezolva sa fi cu el sau ce vr u.Vr fundita!