| anonim_4396 a întrebat:

Deci vreau sa imi spun povestea si nu vreau comentarii stupide mai bine abtineti.va cei fara sentimente! eu ma duc la karate in fiecare sambata si duminica si e un baiat pe care cum l.am vazut mi-am dat seama k il plac... dupa a mers cu senseiu(antrenoru de karate) si el pana acasa si mai vb de una, alta si nu stiu cum sa fac sa mai intru in vorba cu el, am mai obs k se uita si el mai mereu la mine, dar eu nu stiu cum sa fac. ziceti. mi si mie niste fraze din astea de agatat ceva sau parerile voastre conteaza mult ca nu prea stiu cum sa il abordez, sa intru in vb cu el...chestiifundita pentru cine imi da un sfat bun!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E simplu. Te duci la el si ii zici: buna, din cate vad cred ca ma placi daca te tot uiti la mine asa des, ce zici vrei sa iesim la o plimbare cand poti?

| cuvant a răspuns:

Nu e chiar simplu dar incearca lucrurile care dau succes de obicei fetelor. de exemplu zambesti de cateva ori. Incearca sa afli unde sta si fa-ti d lucru in acea directie, Fa cumva sa poti face atrenamente langa el. Intreaa-l cum il cheama si fa cunostiinta cu el.

| LoveDee03 a răspuns:

Zambeste-i,incurajeazal la ce face(bine nu la orice),cand face ceva bine sustinel,i-ai apararea,bagate in vorba cu el,il intrebi un anumit lucru de ex,ceva ce nu sti iar el iti va explica,mai arnca-i din cand in cand cate o privire,primul pas,incearca sa te imprietenesti cu el,apoi mai vedeti voi, totul va merge de la sine, succes!