| Onitzaaa a întrebat:

Deci,vreau sa ma vopsesc ca Antonia, adica doar la varfuri.Si mama nu ma lasa,cum sa o conving sa ma lase?
Stiu ca intrebarea e stupida, dar na..si stiu ca poate ziceti ca de ce o copiez pe Antonia.
PS:Fundaaa si scuzati categoria, dar e cea mai accesata.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu te lasa poate ar trebui s o asculti sau te poti lingusi pe langa ea pana cand se satura de tine si accepta

| Andreutsa25 a răspuns:

Pai eu in locul tau as inerca sa o pun la curent cu tot ce e la moda, i-as arata toate vedetele care au acest tip de nuante in par... E mult mai usor daca ai o relatie apropiata cu mama ta. Dar bineinteles, conteaza mult si ce varsta ai happy mama ta sigur stie ce e mai bine pentru tine.
Succes!

| Eeu a răspuns:

Incearca sa ii arati ca nu e ceva neobisnuit sa te vopsesti, ca oricum vrei sa iti vopsesti doar varfurile si e ceva la moda si frumos. Incearca sa ii explici ca acum sunt alte vremuri si e ok sa te lase.
p.s: nu spune nimeni ca o copiezi, nu e singura femeie care are acea culoare la par.laughing
Succes!

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Si eu sunt vopsita asa la varfuri... mama cand a vazut a sarit cu aparatul sa imi faca poze. laughing daca nu te lasa mai asteapta

| LanaSpectrum a răspuns:

Pe vopsesti pe ascuns, logic! Acum ce o sa-ti faca, o sa te tunda? Asa am facut si eu, am avut "muzica" vreo 2 saptamani, dar i-a trecut.

| AndraEatsyourBrain a răspuns:

Pai convinge-o ca esti destul de mare pentru a te vopsi. zi-i ca ai nevoie de un look nou, de o schimbare. vorbeste deschis cu ea. pentru inceput du-te la ea si ia-o cu vorba intreab-o ce face si pe parcurs daca e in toane bune zi-i ca ai fi foarte fericita daac te lasa. si chestii. e mama ta. fa-i o surpriza placuta. stii tu ce ii place. fa-o sa zambeasca si iti zic eu ca o sa obtii ceea ce vreiwinking. Sper ac te-am ajutat. Funda?

| fazalunga a răspuns:

Asta nu e intrebare de pus pe net.asta e o problema ce trebuie sa o rezolvi cu ai tai