| Anto_9732 a întrebat:

Imi ziceti si mie niste porecle pentru. numele Antonia va rog?puppy dog eyes. FUNDA:*. Scuzati categoria dar e cea mai accesatahappy.

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Anto, Antonella, AntoniX, Niia, Nicsulets, Antonilicious, Antoniss, Antonik, Antu', Onix, Tonia, Tony, Tonitza, Atuu' smug
km astea imi vin in mintelaughing sunt km pocite unele.blushing
fundita?:*
love struck

6 răspunsuri:
| s3xy0girl20 a răspuns:

Anto, Tony, Anya, Antonella
Sper ca te-am ajutat*

| Jesss a răspuns:

Cea mai accesata, nu prea ma intereseaza intrebarea ta dar in fine Anto e cel mai bine, unele is prea pocite gen : Nia, Ania, Oni, Nona, etcc. Anto e cel mai bine, oricum poreclele ti le dau altii, tot ce ai tu de facut este sa spui ca te numeti antonia sau anto pentru ca e mai scurt, restul is fortate happy

| nuta a răspuns:

Pai poreclele le castigi de la cei din jur dar iata cateva idei:
tony, tonia, ania, anto, oni
nu mai stiuthinking

| cazzo a răspuns:

Ant, Anto, Antonia, Antonica, Antoni acent englezesc Anthony, Anti, Tonia, toni, tona nia Dar Antonia e un nume foarte tare si frumos Funda?

| Șâret a răspuns:

Anto? rolling on the floor Se pare ca te-ai gandit la el.

| dilayla a răspuns:

Ce zici de Nona =bunica? sau Tony, Antena 1... 2 etc, pa