| LoooVe <3 a întrebat:

Decii. sunt intr-o scoala din strainatate. si am observat de la un timp ca un baiat ma priveste uneori... dar cand ma priveste, am e un amestec de dorinta de a proteja, si a se teme... nu stiu, ceva parca e in neregula despre faptul cum ma priveste... as zice ca se teme de ceva. el e dragut. dar nu am vorbit cu el niciodata.am o prietena in clasa lui. si am rugato sa mi-l prezinte. dar nu mi-a zis daca o va face. pentru ca ei nu se cunosc bine... si as vrea sa stiu daca. as putea sa intru eu in vorba cu el, fara sa i se pare ciudat. sau ce pot sa fac ca sa ne imprietenim putin?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dai bataie ca asa o sa pierzi trenul daca iti ti fermoarul inchis cu lacatwinking

Răspuns utilizator avertizat
| SensiBlu a răspuns:

Pai ai putea sa mergi la el sa intri in vorba cu el sa ii spui ca nu ii place felul in care te priveste si poate ar trebui sa te cunoasca putin ca s te vada altfel(daca te vede ca pe ceva rau bineinteles)!

| angelany a răspuns:

As fi curioasa care ar fi reactia lui... daca in timp ce te priveste ii faci cu mana...