| LoooVe <3 a întrebat:

Lol. Decii. sunt intr-o scoala din strainatate. si am observat de la un timp ca un baiat ma priveste uneori... dar cand ma priveste, am e un amestec de dorinta de a proteja, si a se teme. nu stiu, ceva parca e in neregula despre faptul cum ma priveste, as zice ca se teme de ceva. el e dragut. dar nu am vorbit cu el niciodata.am o prietena in clasa lui. si am rugato sa mi-l prezinte. dar nu mi-a zis daca o va face. pentru ca ei nu se cunosc bine... si as vrea sa stiu daca. as putea sa intru eu in vorba cu el, fara sa i se pare ciudat. sau ce pot sa fac ca sa ne imprietenim putin?

3 răspunsuri:
| clauu a răspuns:

Cred ca te-ai uitat prea mult la seriale.

| ionnelu a răspuns:

Se vede ca esti plina de hormoni in tine. Eu unu zic mai intai sa inveti sa te exprimi cat de cat bine. Esti laudaroasa si nu prea ai multi neuroni. Cel mult probabil ca il vei convinge sa se culce cu tine, asta numai daca nu esti si urata.
Bafta!
P. S. Mai pune mana si citeste o carte.

| TeREe a răspuns:

Da deci se mie mi sa intamlpal asa ceva da la mine din casa dupa ce va vreme ai inter cu mine in vorba si aa an devenit iubiti eu zic sa i cer id lui de mess sa sa comunicati mai mult si dupa ace dep cum se comporta ca tine si lasa totul sa se seduca da la sine sentimentele